Ürün Adı:Cepli Dosya
Ürün Kodu
Fiyatı Sorunuz.
Kategorisi Cepli Dosya

Görüntülenme Sayısı : 1346

Kurum veya kuruluşların basılı materyallerini kullanıcıya ulaştırma aşamasında muhafaza edip reklam ve promosyon görevini üstlenen kurumsal elamandır Cepli dosyalar. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için lütfen ürün detayını tıklayınız.

Cepli Dosya Klasör

Kurumsal firmaların veya resmi kuruluşların yazılı veya baskılı matbuu evraklarını muhafaza etmek amacıyla matbalarda basılmış dosyalardır. Bir nevi sunum dosyası olarakda adlandırılır. Cepli dosyalar ağırlıklı dış yüzeye baskı yapılsada, sizlerin isteği doğrultusunda dosyanın iç yüzeyinede baskı yapılabilmektedir. Bu tür dosyalar tek veya iki cepli olarak basımı yapılır. Dosyaların içinde, kartvizit ve cd koyma yeri yapılarak etkin bir reklam veya promosyon aracına dönüştürülür.

Cepli dosyada Tel Takımı

Kuruluşların çoğu cepli dosya basımında tel takımı tercih etmesede, bazı müşterilerimizin isteği üzerine dosyalarına tel takılabilir. Tel takılan dosyaların içinde evraklar daha güvenli ve uzun süreli muhavazada etkin röl oynamaktadır.

Fuar Cepli Dosyası

Fuar katılımcılarının, ziyaretçilerine, broşür, katalog ve ürün tanıtımlarını sunduğu kurumsal reklam ürünlerindendir. İyi tasarlanıp basımı yapılan cepli dosya ile kurumsallık çıtanızı bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Kağıt

Bu tür basılı ürünlerde 2 tip kağıt kullanılır. Bunlar Kuşe ( 300, 350, 400 gr. ) kağıt  ve Amerikan Biristol ( 250, 280, 300, 350, 400 gr. ) kağıtlardır. Bu tür kağıtlar baskı kalitesini bir adım öne taşıma kapasitesine sahiptir. Azınlıkla da olsa özel baskılar için bu tip kağıtların dışına çıkılabilir.

Baskı Sonrası + Uygulamalar

Basımı yapılan cepli dosyalara görsellik ve kalite katmak adına ekstra uygulamalar yapılabilir. Bunlar kısaca şöyledir.

  • Selefon Kaplama ( mat veya parlak )
  • Lak
  • Kısmi Lak
  • Kabartma Lak
  • Kokulu Lak
  • Gofre Baskı ( Kabartma )
  • Altın veya Gümüş Sıcak Baskı

Seçeneklerimizle rakiplerinizden, daha canlı renkler ve farkındalıkla bir adım önde olabilirsiniz. Bizler Ankara Matbaa ekibi olarak baskı konusunda hayallerinizin bir tık ötesine geçebiliriz. Sizler de müşteri temsilcilerimizi arayarak daha detaylı bilgi ve fiyat isteyebilirsiniz. Beraber Çalışma dileklerimizle.

sipariş işlemi hakkında bilgiler verilebilir.