Ürün Adı:Sert kapak Sıvama klasör
Ürün Kodu
Fiyatı Sorunuz.
Kategorisi Klasör Baskı

Görüntülenme Sayısı : 1750

Mukavva üzerine baskılı kuşe kağıt sıvama yöntemi ile üretimi yapılan klasör baskılarınızı ekonomik fiyatlarla baskısını yapmaktayız. İstenilen sırt kalınlığı ve iç mekanizma tercihleriyle kurumsallığı bir tık öteye taşıyabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için ürün detayını inceleyiniz.

Sert Kapak Sıvama Klasör

Karton cepli dosyanın yetersiz kaldığı yerde imdadınıza baskılı klasörler yetişmektedir. Bir firmanın kurumsallığını %100 ifade etme kapasitesine sahiptir. Bu tür dosyaların ön ve arka yüzüne baskı yapılmaktadır. iç yüzeyine monte edilen mekanizma sayesinde belge, katalog ve benzeri belgelerinizi muhafaza altına almaktadır. İç mekanizması müşteri isteğine göre değişik yükseklikte yapılarak kağıt alma kapasitesi arttırılabilir. Bu tür klasörler genelde 2mm mukavva üzerine 170 veya 200 gr kuşe kağıt sıvama tekniği ile yapılsada, sizlerin isteğinize göre değişik mukavva kalınlığı ve özelliklerde baskısı yapılabilir.

Sıvama Klasörün Kullanıldığı Yerler

  • İhale; Girmeyi düşündüğünüz bir ihalede istenilen tüm evrakları içerisine koyarak kurumsallığınızı rakiplerinizin bir adım önüne       taşıyabilirsiniz.
  • Fuarlar; Katıldığınız fuarda ziyaretçilerinize katalog, broşür ve ürün tanıtım evraklarınızı koyabilirsiniz.

Bu örnekler, binlerce kullanım alanlarından sadece birkaçıdır. Biz Ankara Matbaa olarak sizlerin kurumsal çözüm ortağınız olmaktan ve beraber ticaret çıtamızı yükselteceğimize inanıyoruz. Beraber Çalışma dileklerimizle 

sipariş işlemi hakkında bilgiler verilebilir.