klasör baskı, sıvama klasör, klasör basımı, klasör basan matbaa, ankara klasör baskı, klasör matbaa, klasör yapımı, mukavva klasör, klasör fiyatları, mekanizmalı klasör, telli klasör, klasör örnekleri

 

Sert Kapak Sıvama Klasör

Karton cepli dosyanın yetersiz kaldığı yerde imdadınıza baskılı klasörler yetişmektedir. Bir firmanın kurumsallığını %100 ifade etme kapasitesine sahiptir. Bu tür dosyaların ön ve arka yüzüne baskı yapılmaktadır. iç yüzeyine monte edilen mekanizma sayesinde belge, katalog ve benzeri belgelerinizi muhafaza altına almaktadır. İç mekanizması müşteri isteğine göre değişik yükseklikte yapılarak kağıt alma kapasitesi arttırılabilir. Bu tür klasörler genelde 2mm mukavva üzerine 170 veya 200 gr kuşe kağıt sıvama tekniği ile yapılsada, sizlerin isteğinize göre değişik mukavva kalınlığı ve özelliklerde baskısı yapılabilir.

Sıvama Klasörün Kullanıldığı Yerler

  • İhale; Girmeyi düşündüğünüz bir ihalede istenilen tüm evrakları içerisine koyarak kurumsallığınızı rakiplerinizin bir adım önüne       taşıyabilirsiniz.
  • Fuarlar; Katıldığınız fuarda ziyaretçilerinize katalog, broşür ve ürün tanıtım evraklarınızı sıvama klasöre koyabilirsiniz.

Bu örnekler, binlerce kullanım alanlarından sadece birkaçıdır. Biz Ankara Matbaa olarak sizlerin kurumsal çözüm ortağınız olmaktan ve beraber ticaret çıtamızı yükselteceğimize inanıyoruz. Beraber Çalışma dileklerimizle