Ürün Adı:Broşür Baskı
Ürün Kodu Boşür
Fiyatı Broşür özelliklerine göre fiyatlandırma TL
Kategorisi Broşür Baskı

Görüntülenme Sayısı : 11634

Kampanya, duyuru, ürün tanıtımı ve faliyetlerinizde kullanmayı düşündüğünüz broşür baskılarınızı kalite ve ekonomik fiyatla buluşturuyoruz.Broşür baskınız sizlerin istediği özellik ve kalitede sorunsuz baskısı yapılır. Daha detaylı bilgi ve fikir edinmek için bizleri arayabilir, karşılıklı fikir alış verişiyle kampanyanıza farklılık katabilirsiniz.

Broşür Baskı 

Broşür çeşitli ürün ve faliyetlerini pazarlama ve duyurulması için kullanılan en etkin pazarla yöntemlerinden biridir.

Bir kuruluş için broşür baskı planı yapıyorsanız, bilmeniz gereken birkaç nokta vardır.

Broşür Planı

İlk önce düşünmemiz gereken, broşüre koyacağımız bilgi ve resimler olmalıdır. Kafamızda bilgi ve resimler tam olursa bir sonraki aşamada broşürün ebadı, şekli ve bütçe planı yapılmasında bize daha iyi yardımcı olacaktır. Örnek verecek olursak iyi plan yapmadan A5 broşür bastırmak istiyoruz, tasarım işleyişinde sonradan şunu koyalım, buda bulunsun, şu ürünü unutmuşuz düşünceleri broşürümüzde değişik ebat ve maliyete neden olabilir. Bu iyi düşünülmemiş plan bizleri başladığımız noktaya götürmekle beraber zaman kaybına neden olabilir.

Resim ve Logo

Broşür Baskılarında en önemli materyallerin başında resim ve logo gelmektedir. Doğru estetikte kullanılan resim ve logolar broşüre ayrı bir hava katacağını unutmayalım. Kullanılan resimler yazılacak yazılarla tam bütünleşmeli, gözü yormamalı ve kafa karıştırmamalıdır. Doğru kullandığımız resim ve görseller broşürümüzün al benisi olacaktır.

 

Broşür Baskıda Kağıt Seçimi

Broşür baskıları genelde kuşe kağıda basılmaktadır. Kuşe kağıt seçilmesinin sebebi daha tok ve dayanıklı olmasının yanı sıra baskının net çıkması ve baskı sonrasında ekstra bir uygulamaya olanak sağlamasıdır. (Selefon, Lak,v.b.) Kuşe kağıtlar iki cinsdir mat ve parlak olmak la beraber 90, 115, 135, 150, 157, 170, 200, 250, 300, 350, 400 gr. gibi kağıt kalınlığı kullanılabilir. Kağıt kalınlığı ve broşür özelliğine göre baskı sonunda eksrta uygulama yapılabilir.

 

Bunlar baskı öncesinde dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerdir. Kaliteli broşüre sahip olmak için Ankara Matbaa müşteri Temsilcimizden daha geniş bilgi talep edebilirsiniz. Bizler Broşür baskılarınızı mümkün olduğu kadar ekonomik fiyata yapmaya çalışmaktayız.

sipariş işlemi hakkında bilgiler verilebilir.