Çayyolu ve Ümitköy'de Matbaa hizmeti veren firmamız, Ümitköy'de ve Çayyolu'nda müşterilerimize A sınıfı matbaa baskı hizmeti sunar.

ÇAYYOLU - ÜMİTKÖY'DE MATBAA BASKI

Türkiye geneline matbaa baskı hizmeti sunan firmamız, bugüne kadar binlerce baskı projesini başarıya ulaştırmıştır. Edindiğimiz tecrübeyle, rakiplerimizin bir adım önünde yer aldığımıza inanıyoruz. Alışkanlık yaratmış baskıların dışına çıkıp farkındalık yaratan matbaa baskıları yapmayı seviyoruz. Biz bir firma veya kuruluşla uzun vadeli çalışmayı benimseyip, çalışmalarımızı elimizden geldiğince ekonomik fiyatlarla yürütüyoruz. Yeni tanıştığımız müşterilerin eski çalıştığı matbaayla yaşadığı sorunları iyi analiz ederek matbaa sektöründe hız, kalite, ekonomik fiyat, zamanında teslimat gibi konularda kesinlikle ödün vermiyoruz. Yurt geneline matbaa baskı hizmeti versekte ağırlıklı olarak faliyetlerimizi Ankara'da yürütmekteyiz. Mesafe uzaklığı ne olursa, olsun teknolojik çözüm yollarıyla bu mesafeyi bir tıka indirebiliriz. Çayyolu ve Ümitköy bölgesi müşteri yoğunluğu olduğu bölgelerimizdir. Çayyolu'ndaÜmitköy'de matbaa baskı işlerinizi telefon veya internet üzerinden sipariş edebilir, işyerinize davet edebilir veya bir kahvemizi içmeye gelebilirsiniz. Her türlü düşünce ve sorularınızı, biz Ankara Matbaa'yla paylaşarak baskı işlerinize kalite katabilirsiniz.

NE TÜR BASKILAR YAPARIZ?

Matbaamız kağıt üzerine basılacak her türlü işlerinize cevap verecek makina parkuruna sahip ekipmanlarla donatılmıştır. Çayyolu ve ümitköy müşterilerimizin ihtiyac duyacağı kartvit, fatura, sevk irsaliyesi, afiş, broşür, katalog, dergi, davetiye, magnet, kitap, sipariş fişi, adisyon, amerikan servis, menü, cepli dosya, makbuzlar, fişler gibi matbaa baskılarınızda ilk adresiniz olmaya adayız.

MALİYE ANLAŞMALI MATBAAYIZ

Ümitköy ve Çayyolu'ndaki müşterilerimizin maliye onaylı matbaa işlerini Maliye Bakanlığı'yla yaptığımız anlaşma doğrultusunda baskı yapıyoruz.

 • Fatura
 • İrsaliyeli Fatura
 • Sevk İrsaliyesi
 • Taşıma İrsaliyesi
 • Gider Pusulası
 • Müstahsil Makbuzu
 • Serbest Meslek Makbuzu
 • Perakende Satış Fişi
 • Yolcu Taşıma Bileti
 • Mali Adisyon
 • Gibi resmi evrakları basmaya tam yetkiliyiz. Maliye anlaşması olmayan matbaalar bu tür resmi matbuu evrakları basamaz. Baskısını yaptığımız bu tür resmi evrakların teslimi aşamasında bilgi formu doldurulup firma sahibine imza ettirilir. İmzalanan bu form 2 nüsha olup bir nüshası müşteriye bir nüshasıda bizde kalmaktadır. İleri tarihlerde vergi dairenizde doğabilecek sorunlarda bu belgeyle faturanızı bizim bastığımızı, bizim içinde bu işleri sizin isteğiniz doğrultusunda yapıldığı anlamı taşır. Teslimi yapılan  Fatura, İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi, Taşıma İrsaliyesi, Gider Pusulası, Müstahsil Makbuzu, Serbest Meslek Makbuzu, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma Bileti Mali Adisyon işleriniz hakkında bağlı bulunduğunuz vergi dairenize bilgi verilir. ( Seri, Seri no, Teslim Tarihi, Cinsi, gibi ) Paylaşılan bu bilgiler doğrultusunda vergi daireniz basılan fatura hakkında tam bilgilendirilmiş olup, firmayı kapatmaya gittiğiniz zaman sizden bu resmi evrakları tam ve eksiksiz olarak teslim almasına olanak sağlar.
 • Beraber çalışma Dileklerimizle.